Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Nasz Zespół

Nasz sopocki Zespół tworzą wysokiej klasy doświadczone specjalistki w zakresie kosmetologii, fizjoterapii, kosmetologii estetycznej, trychologii, relaksu, a także pielęgnacji dłoni i stóp. Od 7 lat niesustannie doskonalimy swoje umięjętności, aby nasze Klientki i Klienci czuli się u nas doskonalne. W naszym gronie znajdują się osoby nagrodzone przez centralę marki YASUMI za zaangazowanie i profesjonalizm tytułami EXPERTÓW YASUMI.

Możecie liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalizm.

Aneta – Kosmetolog
Aneta

Kosmetolog

Ekspert zabiegów związanych z oprawą oka m.in. nitkowania, henny pudrowej, a także przedłużania i liftingu rzęs. Z wielką dokładnością i starannoscią wykonuje zabiegi pielęgnacyjne i upiększajace dłoni oraz stóp. Potrafi doskonale zadbać o skuteczność i komfort zabiegów laserowych, a także mezeoterapii i karoboksyterapii. Klientki doceniają jej skuteczne zabiegi manualne: rytuały, Kobido i masaże ciała. Doskonale kreuje atmosferę relaksu i odpoczynku podczas zabiegów na ciało i masaży.

Karolina – Kosmetolog
Karolina

Kosmetolog

Przysympatyczna, posiadająca szeroką wiedzę i motywację do rozwoju. Z wielką ciepliwością i dokładnością tłumaczy naszym Klientom wszystkie aspekty nawet najtrudniejszych zabiegów tak, by czuły się bezpieczne w naszych rękach. Dba również o Klientki w zakresie pielęgnacji skóry twarz i ciała, a także dłoni i stóp. Wykonuje zabiegi laseroterapii, mezoterapii i karboksyterapii. Posiada doskonała umiejętność wprowadzania w stan relaksu i odprężenia podczas zabiegów spa.

Irena – Fizjoterapeutka
Irena

Fizjoterapeutka

Fizjoterepeutka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarówno terapii leczniczych ciała, jak i rytuałów relaksacyjnych SPA twarzy i ciała. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Nasi Klienci doceniają jej doskonałe masaże lecznicze, tkanek głębokich, orientalne, a także liftingujące takie jak Kobido. Pogodna, solidna, wrażliwa, oddana swojej pracy. Jej ręce potrafią nie tylko uleczyć, ale również wprowadzić w błogi stan relaksu.

Klaudia – Kosmetolog
Klaudia

Kosmetolog

Klaudia nieustannie podnosi swoje kawlifikacje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach, wykładach i szkoleniach związanych z kosmetologia estetyczną. Pogłębia swoją wiedzę z zakresu efektywnych metod rewitalizacji skóry i profilaktyki przeciwstarzeniowej oraz zabiegów z wykorzystaniem aparatury hi-tech. Dobrze się czuje w zabiegach laseroterapii, mezoterapii, karoboksyterapii, a także w terapiach peelingami medycznymi.

 

Natalia – Kosmetolog/Podolog
Natalia

Kosmetolog/Podolog

Z wykształcenia kosmetolog, specjalista podolog i dietetyk. Doświadczenie zdobywała w trójmiejskich klinikach oraz instytutach SPA. Do każdego Klienta stara się podchodzić holistycznie, w pracy zawsze jest profesjonalna i uśmiechnięta. Specjalizuje się w zabiegach podologicznych takich jak: pedicure leczniczy, rekonstrukcja paznokcia i ortonyksja. Wykonuje rownież zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej oraz pielęgnacyjne i relaksacyjne zabiegi na ciało. Czuje się dobrze w zabiegach laseroterapii, mezetorepii igłowej oraz terapii peelingami medycznymi. 

Weronika – Kosmetolog/ Top Expert YASUMI
Weronika

Kosmetolog/ Top Expert YASUMI

Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, doskonale dobiera skuteczne terapie dla konkretnych problemów skóry. Wykonuje również zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej oraz pielegnacyjne i relaksacyjne zabiegi na ciało. Charakteryzuje się bardzo otwartym podejściem do potrzeb Klientek, niesamowitą dokładnością i precyzją, a także ogromnym zaanagażowaniem w pracę i rozwój nowych umiejętności, aby móc zwiększać poziom zadowolenia Klientek z zabiegów. 

Weronika w 2019 roku otrzymała tytuł:

TOP EXPERT YASUMI

Agata – Fizjoterapeutka/ Top Expert YASUMI
Agata

Fizjoterapeutka/ Top Expert YASUMI

Szerokie doświadczenie w zakresie fizjoterapii przekłada się na realną pomoc w rozwiązywaniu problemów Pacjentek. Agata działa wielokierunkowo wykorzystując zarówno zabiegi manualne, jak i maszynowe z użyciem nowoczesnych technologii. Nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, kosmetologii estetycznej, a także dietetyki i trychologii. Pozytywna, uśmiechnięta, ceniąca sobie bezpośredni kontakt, rozmowy i pracę z Pacjentem.
Agata otrzymała w 2018 tytuł EXPERT YASUMI

Agnieszka – Doradca spa
Agnieszka

Doradca spa

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa  w Gdańsku ze specjalizacją turystyka uzdrowiskowa Spa&Wellness. Uśmiechnięta optymistka, nie bojąca się wyzwań, otwarta na nowe doświadczenia, pomocna w każdej sytuacji. Praca z klientem jest pasją Agnieszki, w którą wkłada dużo zaangażowania.