Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Ania  – kosmetolog
Ania

kosmetolog

Doświadczony kosmetolog w zakresie zabiegów pielegnacyjnych twarzy oraz terapii laserowych. Z pasją wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp oraz przedłużanie rzęs dostępnymi metodami. Niepoprawna optymistka, wnoszącą do każdej współpracy pozytywny ładunek swojej energii.

Weronika – kosmetolog
Weronika

kosmetolog

Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, doskonale rozumie i dobiera odpowiednie terapie dla konkretnych problemów skóry. Wykonuje również zabiegi na ciało oraz pielęgnację dłoni i stóp. Charakteryzuje się bardzo otwartym podejściem do potrzeb Klientek, dokładnością i precyzją, a także ogromnym zaanagażowaniem w pracę i rozwój nowych umiejętności, aby móc zwiększać poziom zadowolenia Klientek z zabiegów. 

Agata – fizjoterapeuta
Agata

fizjoterapeuta

Szerokie doświadczenie w zakresie fizjoterapii przekłada się na realną pomoc w rozwiązywaniu problemów Pacjentek. Agata działa wielokierunkowo wykorzystując zarówno zabiegi manualne, jak i maszynowe z użyciem nowoczesnych technologii. Nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie zabiegów na twarz, ciało, a także dietetyki i trychologii. Pozytywna, uśmiechnięta, ceniąca sobie bezpośredni kontakt, rozmowy i pracę z Pacjentem.

Aleksandra – masażystka
Aleksandra

masażystka

Ola traktuje swój zawód jako pasję, której oddaje się całkowicie. Doskonale czuje się zarówno w zabiegach relaksacyjnych na ciało, jak i modelujących, czy też przywracających sprawność. Zaaangażowana i doświadczona, potrafiąca wczuć się w probelmy każdego ze swoich Pacjentów.

Agnieszka – doradca spa
Agnieszka

doradca spa

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa  w Gdańsku ze specjalizacją turystyka uzdrowiskowa Spa&Wellness. Uśmiechnięta optymistka, nie bojąca się wyzwań, otwarta na nowe doświadczenia, pomocna w każdej sytuacji. Praca z klientem jest pasją Agnieszki, w którą wkłada dużo zaangażowania.

Aneta – kosmetolog
Aneta

kosmetolog