Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Justyna Masal – kosmetolog
Justyna Masal

kosmetolog

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem w zaawansowanej pielęgnacji twarzy oraz ciała, a także w zabiegach depilacji laserowej i mezotarapii igłowej. Precyzyjnie wykonuje przedłużanie rzęs metodą 1:1 oraz 2:1. Swoją pracę traktuje z dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do klienta, a wrodzona cierpliwość i spokój dają każdej Klientce gwarancję nie tylko perfekcyjnie wykonanego zabiegu, ale również pełnego relaksu.

Weronika Sulęta – kosmetolog
Weronika Sulęta

kosmetolog

Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, doskonale rozumie i dobiera odpowiednie terapie dla konkretnych problemów skóry. Wykonuje również zabiegi na ciało oraz pielęgnację dłoni i stóp. Charakteryzuje się bardzo otwartym podejściem do potrzeb Klientek, a także ogromnym zaanagażowaniem w pracę i rozwój nowych umiejętności, aby móc zwiększać poziom zadowolenia Klientek z zabiegów.

Ania Trzcińska – kosmetolog
Ania Trzcińska

kosmetolog

Agata Kubicka – fizjoterapeuta
Agata Kubicka

fizjoterapeuta

Szerokie doświadczenie w zakresie fizjoterapii przekłada się na realną pomoc w rozwiązywaniu problemów Pacjentek. Agata działa wielokierunkowo wykorzystując zarówno zabiegi manualne, jak i maszynowe z użyciem nowoczesnych technologii. Nieustannie pogłębia swoje kwalifikacje zawodowe w zakresie zabiegów na twarz i ciało. Specjalizuje się w masażach antycellulitowych, bańką chińską, relaksacyjnych, oraz zabiegach modelujących ciało i zabiegach pielęgnacyjnych twarzy. Pozytywna, uśmiechnięta, ceniąca sobie kontakt, rozmowy i pracę z Pacjentem.

Aleksandra Łasicka – masażystka
Aleksandra Łasicka

masażystka

Agnieszka Nicia – doradca spa
Agnieszka Nicia

doradca spa

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa  w Gdańsku ze specjalizacją turystyka uzdrowiskowa Spa&Wellness. Uśmiechnięta optymistka, nie bojąca się wyzwań, otwarta na nowe doświadczenia, pomocna w każdej sytuacji. Praca z klientem jest pasją Agnieszki, w którą wkłada dużo zaangażowania.