Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Nasz Zespół

Nasz sopocki Zespół tworzą wysokiej klasy doświadczone specjalistki w zakresie kosmetologii, fizjoterapii, kosmetologii estetycznej, trychologii, relaksu, a także pielęgnacji dłoni i stóp. Od 9 lat niesustannie doskonalimy swoje umięjętności, aby nasze Klientki i Klienci czuli się u nas doskonalne. W naszym gronie znajdują się osoby nagrodzone przez centralę marki YASUMI za zaangazowanie i profesjonalizm tytułami EXPERTÓW YASUMI.

Możecie liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalizm.

Aneta TOP Expert YASUMI – Kosmetolog
Aneta TOP Expert YASUMI

Kosmetolog

Kosmetolog, związana z marką Yasumi od ponad 5 lat, z dużym doświadczeniem w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała. Wykonuje zabiegi aparaturowe, igłowe oraz manualne. Specjalizuje się w zabiegach wymagających precyzji i doświadczenia, m.in zabiegach laserowych, igłowych oraz makijażu permanentnym. Klientki doceniają u Anety empatię i cierpliwość, a także dociekliwość w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań w terapiach. Doskonale kreuje atmosferę relaksu i odpoczynku podczas zabiegów na ciało i masaży.

Aneta w 2022 roku otrzymała tytuł:

TOP EXPERT YASUMI

Irena – Fizjoterapeutka
Irena

Fizjoterapeutka

Fizjoterepeutka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarówno terapii leczniczych ciała, jak i rytuałów relaksacyjnych SPA twarzy i ciała. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Nasi Klienci doceniają jej doskonałe masaże lecznicze, tkanek głębokich, orientalne, a także liftingujące takie jak Kobido. Pogodna, solidna, wrażliwa, oddana swojej pracy. Jej ręce potrafią nie tylko uleczyć, ale również wprowadzić w błogi stan relaksu.

Natalia – Kosmetolog/Podolog
Natalia

Kosmetolog/Podolog

Z wykształcenia kosmetolog, specjalista podolog i dietetyk. Doświadczenie zdobywała w trójmiejskich klinikach oraz instytutach SPA. Do każdego Klienta stara się podchodzić holistycznie, w pracy zawsze jest profesjonalna i uśmiechnięta. Specjalizuje się w zabiegach podologicznych takich jak: pedicure leczniczy, rekonstrukcja paznokcia i ortonyksja. Wykonuje rownież zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej oraz pielęgnacyjne i relaksacyjne zabiegi na ciało. Czuje się dobrze w zabiegach laseroterapii, mezetorepii igłowej oraz terapii peelingami medycznymi. 

Agnieszka – Fizjoterapeutka
Agnieszka

Fizjoterapeutka

Paulina – Doradca Spa/Kosmetyczka
Paulina

Doradca Spa/Kosmetyczka

Agnieszka – Doradca spa
Agnieszka

Doradca spa

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa  w Gdańsku ze specjalizacją turystyka uzdrowiskowa Spa&Wellness. Uśmiechnięta optymistka, nie bojąca się wyzwań, otwarta na nowe doświadczenia, pomocna w każdej sytuacji. Praca z klientem jest pasją Agnieszki, w którą wkłada dużo zaangażowania. 

Agata – Fizjoterapeutka/ Top Expert YASUMI
Agata

Fizjoterapeutka/ Top Expert YASUMI

Szerokie doświadczenie w zakresie fizjoterapii przekłada się na realną pomoc w rozwiązywaniu problemów Pacjentek. Agata działa wielokierunkowo wykorzystując zarówno zabiegi manualne, jak i maszynowe z użyciem nowoczesnych technologii. Nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, kosmetologii estetycznej, a także dietetyki i trychologii. Pozytywna, uśmiechnięta, ceniąca sobie bezpośredni kontakt, rozmowy i pracę z Pacjentem. Agata obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim.
Agata otrzymała w 2018 tytuł EXPERT YASUMI

Weronika – Kosmetolog/ Top Expert YASUMI
Weronika

Kosmetolog/ Top Expert YASUMI

Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, doskonale dobiera skuteczne terapie dla konkretnych problemów skóry. Wykonuje również zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej oraz pielegnacyjne i relaksacyjne zabiegi na ciało. Charakteryzuje się bardzo otwartym podejściem na potrzeby Klientek, niesamowitą dokładnością i precyzją, a także ogromnym zaanagażowaniem w pracę i rozwój nowych umiejętności, aby móc zwiększać poziom zadowolenia Klientek z zabiegów. Weronika obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim.

Weronika w 2019 roku otrzymała tytuł:

TOP EXPERT YASUMI

      

      

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem